Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.emms.cz/www/libraries/joomla/event/event.php on line 67

MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok)

Chci vám zde představit přípravek, který podle svého autora dokáže vyřešit téměř všechny zdravotní potíže.

Přes svoji doslova fenomenální účinnost je tento roztok ve východní Evropě téměř neznámý. Tímto převratným přípravkem je:

MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok)

kompletVeřejnosti tento preparát představil geniální člověk a velký humanista, pan Jim V. Humble ve svých knihách o MMS.

Klikněte na "Nové aplikace MMS". Jsou zde uvedeny nejnovější poznatky z výzkumů MMS.

Pan Jim V. Humble popisuje MMS následovně:

"Tento preparát je bez přehánění skvělý a nesmírně účinný na téměř všechna onemocnění. Nejedná se o žádnou „bioinformační“ či jinou pochybnou věc, kterou musíte užívat dlouhou dobu a poté možná, někdy a snad dojde k ústupu Vašich potíží, jak slibuje většina výrobců.

MMS nic neléčí, nejde o lék. MMS likviduje veškeré patogeny (viry, bakterie a některé parazity), které způsobují drtivou většinu všech známých onemocnění.

MMS na rychlé infekce (chřipka, záněty atd..) účinkuje téměř okamžitě. Ústup dlouhodobých onemocnění je také velmi rychlý a k prvním zlepšením dochází již po několika dnech užívání MMS.

Jim Humble píše, že neexistuje na světě nemoc, na kterou by MMS nebyl účinný. Od počátku svého objevu udělal Jim Humble obrovský kus práce a MMS bylo podáno již milionům lidí, mnohým z nich také intravenózně. "Pokud budete dodržovat doporučení zveřejněná v mé knize, nemusíte se obávat, že by Vám mohlo MMS jakkoliv ublížit."

MMS je nejsilnější a téměř univerzální zbraní proti všem chorobám.

Bakterie a viry (příčina 90% všech onemocnění..) si na MMS nemohou vyvinout odolnost. Účinná látka MMS je používána přes sedmdesát let ve zdravotnictví ke sterilizaci podlah, operačních stolů, atd. Tato látka se také používá v neaktivní formě k desinfekci pitné vody. MMS (lépe řečeno Chlordioxid, který vzniká smísením MMS a aktivačního roztoku) při styku s povrchem bakterie, viru či s buňkou, která je "nakažena" (nitrobuněčné infekce) okamžitě doplní svou elektronovou vazbu právě z povrchu bakterie, viru či nakažené buňky. Tím naruší významným způsobem povrch a pronikne dovnitř choroboplodného mikroorganismu, čímž dojde k jeho rychlé destrukci. Chlordioxid (kysličník chloričitý) nereaguje se zdravými buňkami, tyto nechává zcela bez povšimnutí a bez jakékoliv reakce.

Jak píše MUDr. Hesselink na konci mé knihy o MMS:

Je dokázáno, že chlordioxid je už při pozoruhodně nízkých koncentracích in vitro smrtící pro všechny známé infekční organismy. Týká se to parazitů, plísní, bakterií i virů. Výše uvedené poznatky a zkušenosti naznačují, že tuto sloučeninu lze v účinných koncentracích přijímat orálně. Zdá se, že jsme na cestě k odhalení nejůčinnějšího širokospektrálního antibiotika a antivirotika všech dob. Pan Jim Humble si zaslouží mimořádné poděkování za ochotu sdílet tento svůj objev s celým světem.

MMS bakterie a viry v těle prostě zničí (viz. Vysvětlení účinnosti MMS) a tím uvolní imunitnímu systému spoustu energie na obnovení správné funkce téměř všech orgánů a tím obnovení správné funkce celého těla. Přesto však v žádném případě (pokud je dodržen můj postup ) MMS neničí a nijak nepoškozuje zdravé tkáně a buňky."

 

MMS - mistrovský minerální roztok pro 21. století


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.emms.cz/www/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99