Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.emms.cz/www/libraries/joomla/event/event.php on line 67

Příprava MMS

MMS je zázračným přípravkem pro Vaše zdraví.

Jim V. Humble doporučuje tuto přípravu MMS:

 

Jeho příprava je jednoduchá a rychlá.

Platí zásada, že je nutné používat přesně koncentrovaný profesionálně připravený roztok MMS (chloritan sodný-roztok 24,5%) a Aktivátor - 50% nebo 10% roztok kyseliny citronové (na každou jednu kapku MMS připadne kedna kapka 50%  nebo  pět kapek 10% aktivátoru).

MMS – je dodáváno v již připravené koncentraci v  plastových 100 ml. lahvičkách (č.1)

Aktivátor 50% – příprava : smícháte 1 díl krystalické kyseliny citronové s 1 dílem destilované nebo čištěné vody. Tak vznikne 50% roztok kyseliny citronové (např.1 zarovnaná polévková lžíce krystalků kyseliny citronové a 1 lžíce vody).
Promíchejte vzniklý roztok až do té doby, kdy budou krystalky zcela rozpuštěny. Tím je aktivátor připraven k použití. Nalijte vzniklý roztok do lahvičky označené jako Aktivátor (č.2)

Příprava MMS:

Platí zásada – na jednu kapku MMS vždy přidat jednu kapku  50% kyseliny citronové.

  1. Kápněte jednu kapku MMS do suché sklenice.
  2. Přidejte do stejné sklenice 1 kapku 50% kyseliny citronové
  3. Promíchejte a nechte 20 sekund reagovat.
  4. Dolijte sklenici pitnou vodou nebo čerstvě vylisovanou jablečnou šťávou a vypijte
postup

Při zvyšování počtu kapek MMS je nutné vždy na každou kapku MMS přidat 1 kapku 50% kyseliny citronové.

Příklad: 3 kapky MMS +3 kapky 50% kyseliny citronové, dobře promíchat, počkat 20 sekund, dolít vodou a vypít.

Upozorňuji, že chuť  MMS s vodou je mírně řečeno nedobrá. Místo vody na dolití se dá použít čerstvě vylisovaná jablečná nebo ananasová šťáva. Ještě lepší je použití želatinových kapslí. V případě žalatinových kapslí je lepší použít místo 50% kyseliny citronové čerstvou citronovou šťávu. V tomto případě musíte na 1 kapku MMS přidat 5 kapek citronové šťávy, zamíchat a počkat 3 minuty. Poté je možné vzniklý roztok plnit do kapslí.

J.W.

 

MMS - mistrovský minerální roztok pro 21. století


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.emms.cz/www/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99